Якість | Strobile Energy
Якість

Репутація компанії та людей, що стоять за нею напряму залежить від якісних показників вироблених товарів. На нашому підприємстві запроваджено сувору систему якості продукції – від постачання сировини до пакетування, яку ми на сьогоднішній день узгоджуємо із системами контролю якості Європейського Союзу.

Власником ліцензійних прав на найбільш авторитетну систему контролю якості деревного пелета є Європейська Асоціація Біомаси (AEBIOM). Дана система носить назву ENplus. За безпосередню організацію системи сертифікації ENplus відповідає організована в рамках AEBIOM Європейська Пелетна Рада (EPC).

Система ENplus базується на специфікаціях Європейського стандарту EN 14961-2. Стандарт EN 14961-2 – це вимоги до деревного пелету для неіндунстріального використання. В межах лімітів EN 14961-2 деревний пелет згруповано на 3 класи: А1 (клас найвищої якості із зольністю ≤0,7%), А2 (зольність ≤1,5%) та В (зольність ≤3,0%).

Наша компанія – “Стробіле Енерджі™” – отримала декілька сертифікатів, що підтверджують відповіднсть продукції вимогам ліміту А1 по стандарту EN 14961-2. Аналізи було проведено в Німеччині лабораторією EUROFINS Umwelt Ost Gmbh та у Чехії лаобораторією TUV NORD Czech, s.r.o., які є офіційними інспекційними органами Європейського Пелетного Союзу.

 Strobile TUV NordPage1

WhatsApp chat